Новини


До Дня захисту дітей в цифровому середовищі 
по КЗ "Конончанська гімназія Канівської міської ради Черкаської області"
 було проведено ряд заходів:
1. Проведений урок на тему: " Моя суперсила- безпека в Інтернеті";
2. Проведені ігри "Пазл" та "Лабіринт";
3.Створено пам'ятку "Основні правила безпеки в Інтернеті". 
     
 















        День соборності України




                                            
                                    Олімпійський тиждень
























У вівторок 22 січня наші учні, як і вся країна, відзначали День соборності - офіційне державне свято, яке було встановлене в 1999 році на честь факту об'єднання Придніпровської і Західної України в єдину державу. У цей день стало традицією проводити різні заходи, що показують єдність людей і цілісність всієї країни.















З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму в школі було проведено Олімпійський тиждень.






Місячник «Ми – за здоровий спосіб життя»











Відповідно до річ
ного плану  виховної роботи школи  на 2018/2019 навчальний рік,   листа  Відділу освіти молоді та спорту Канівської РДА та з метою   позитивної мотивації на здоровий спосіб життя в школярів, у Конончанському НВК пройшов  місячник „Молодь за здоровий спосіб життя”.  Поняття  „здоровий спосіб життя” розглядалося у співвідношенні тріади: здоров’я – здоровий спосіб життя – культура здоров’я
Формування здорового способу життя проводилося безперервно під час навчально-виховного процесу, позаурочної та гурткової діяльності, під час проведення спортивних змагань, екскурсій, зустрічей з лікарями, тренінгів.







"Знов вересень ступає на поріг"
Свято Знань в Конончанському НВК


День Європи 18.05.2018





День вишиванки в Конончанському НВК 
17.05.2018




  









Мистецький Дивокрай 
Канівщини 2018








Шкільна акція "Посади квіти біля школи" 
13.04.2018
прийняли участь учні 5-9 класів Конончанського НВК









ДЮП 2018 
м.Канів 
команда "Екстремали" 
від Конончанського НВК 



Районна гра-конкурс "Нумо, дівчата" 
команда "Невгамовні" 
від Конончанського НВК
8 березня 2018 року





14 лютого - День Святого Валентина





День Соборності в Конончанському НВК




Літній пришкільний мовний табір “Rainbow” («Веселка»)

 

08.06.2017

 Talents of our camp. The closing day. Summing-up. / Таланти нашого табору. Закриття табірної зміни. Підведення підсумків.

Сьогодні настав останній день нашого літнього пришкільного мовного табору Rainbow”. За планом у нас відбулась театралізована постановка казки «Червона шапочка» / "Red Riding Hood". Вихованці табору з ентузіазмом сприйняли цю ідею і чудово вжились у свої ролі. Це завдання допомогло не тільки поповнити словниковий запас дітей, а й розвинути їх акторські здібності  та майстерність імпровізації, оскільки постановка казки відбулась без попередньої підготовки.

Після цього діти залюбки грали в рухливі ігри, використовуючи свій мовний потенціал та ділилися враженнями від перебування в таборі.

Під кінець такого незвичного дня всі вихованці табору зібрались на обід, а наостанок були підведені підсумки роботи за день та за всю зміну табору  і, звісно, вручення заохочуючих призів для усіх вихованців табору.

Сподіваємося, що всі вихованці пришкільного мовного табору не тільки гарно провели час, а й оздоровилися та вдосконалили свої знання з англійської мови.

Фотозвіт


Описание: C:\Users\Катя\Desktop\Новая папка (4)\DSCN0077_1500x1125.jpg


 

Описание: C:\Users\Катя\Desktop\Новая папка (4)\DSCN0081_1500x1125.jpg

 

Описание: C:\Users\Катя\Desktop\Новая папка (4)\DSCN0090_1500x1125.jpg

Описание: C:\Users\Катя\Desktop\Новая папка (4)\DSCN0096_1500x1125.jpg

Описание: C:\Users\Катя\Desktop\Новая папка (4)\DSCN0098_1500x1125.jpg

Описание: C:\Users\Катя\Desktop\Новая папка (4)\DSCN9724_1500x1125_028815001125.jpg

Описание: C:\Users\Катя\Desktop\Новая папка (4)\DSCN9740_1500x1125.jpgОписание: C:\Users\Катя\Desktop\Новая папка (4)\DSCN9737_1500x1125.jpg


 


Літній пришкільний мовний табір “Rainbow” («Веселка»)

07.06.17

Healthy Living. / Здоровий спосiб життя.

Четвертий день нашого мовного табору ми присвятили здоровому способу життя. Вихованцям табору було запропоновано читання різноманітних текстів, пов’язаних із тим, як потрібно влаштувати свій режим дня, як обрати найкращий для себе вид спорту та корисну їжу і що,власне, робить її такою. Також до цих текстів були підібрані цікаві та розвиваючі завдання, котрі допомогли засвоїти подану в текстах інформацію.

Для закріплення знань діти (вже по традиції) висловили своє бачення даної теми в малюнках.

Після такого продуктивного дня всі вихованці табору зібрались на обід, а наостанок були підведені підсумки роботи за день, було уточнено план роботи на наступний день та, звісно, вручення заохочуючих призів для усіх вихованців табору.

Фотозвіт


Літній пришкільний мовний табір “Rainbow” («Веселка»)

06.06.2017

Excursion day. A trip to the author's school named after O.A Zakharenka (Sahnivka) / «Екскурсійний день. Поїздка в авторську школу ім. О.А. Захаренка(с. Сахнівка)»

Цей день для вихованців нашого мовного табору Rainbowбув дійсно чудовим, пізнавальним і незабутнім! Ми відвідали авторську школу О. А. Захаренка, що розташована на мальовничому березі річки Рось в с.Сахнівка.

До уваги вихованців табору був представлений музей Народного вчителя О.А.Захаренка, виставочна та кінолекційна зали, обсерваторія та планетарій. Завдяки нашим гідам ми дізналися багато цікавих історій та різноманітної  інформації.

Спортивно-оздоровчий центр, до якого входить стадіон, баскетбольний та волейбольний майданчики, спортивна зала, зимовий плавальний басейн та атракціони викликали у дітей неабиякий інтерес. Але найбільшу бурю емоцій викликав плавальний басейн.

Завдяки вивченому раніше матеріалу з теми «Спорт» вихованці табору змогли утворювати діалоги, грати в словесні дидактичні ігри, виконуючи різноманітні спортивні вправи. Тим самим удосконалювати не тільки свою фізичну форму, а й навики з англійської мови.

Фотозвіт

 


Літній пришкільний мовний табір “Rainbow” («Веселка»)

02.06. День другий

Environment day. / День довкілля.
 

У рамках дня довкілля вихованцям літнього табору було запропоновано перегляд фільму «ВОЛЛ•І». В основу фільму покладена історія останнього робота,котрий був створений для очищення планети, забрудненої відходами і непридатної для життя людства. Фільм наглядно демонструє до чого може призвести людська байдужість в питаннях утилізації відходів, та елементарного забруднення навколишнього середовища.

Після перегляду фільму вихованці обговорили методи, котрі вони використовують для збереження довкілля та відобразили свої емоції в малюнках.

Була проведена наступна гра: Учні працюють ланцюжком. Перший говорить будь-яке слово. Інші додають по одному слову-асоціації, намагаючись не повторити варіант, який хтось із учнів уже назвав раніше. Наприклад, FIRE: hot — dangerous — cook тощо.

Після такого насиченого дня всі зібрались на обід, а наостанок були підведені підсумки роботи за день та уточнення плану роботи на наступний день.

Фотозвіт

 

Літній пришкільний мовний табір “Rainbow” («Веселка»)

01.06  День  перший

Opening day. Health and Sports Day. / Відкриття табору. День спорту та здоров’я


1 червня 2017 року в Конончанському НВК розпочав роботу літній пришкільний мовний табір “Rainbow” («Веселка»). Вранці відбулося урочисте відкриття табірної зміни.

Діти були ознайомлені з режимом та планом роботи табору, було вивчено девіз табору, а також був проведений інструктаж з охорони життя та безпеки вихованців.

Із вихованцями мовного табору працює вчитель англійської мови Мороз Катерина Василівна.

Для того, щоб налаштувати дітей на англомовне середовище, активізувати певну лексику в ігровій формі, мотивувати учнів спілкуватися іноземною мовою було використано комунікативне завдання – fillers, де діти застосували свої раніше здобуті знання з теми «Спорт та здоров’я». Відбувся конкурс міні-проектів «Спорт у нашому житті», в якому діти, поділені на 2 команди змагалися в умінні працюючи в команді якнайкраще висловили свої думки на задану тему. Після цього вихованцям табору було запропоновано потренувати свої легені в надуванні повітряних кульок. По завершенню такої розминки вихованці табору, поділившись на пари, приступили до виконання наступного завдання – виготовлення і презентації міні-постерів «Щоб бути здоровим, я …». А для закріплення результату діти показали на практиці рухливі ігри, котрі допомагають їм залишатись здоровими.

Після такого насиченого дня всі вихованці табору зібрались на обід, а наостанок були підведені підсумки роботи за день, було уточнено план роботи на наступний день та, звісно, вручення заохочуючих призів для усіх вихованців табору.

Ось так ми відзначили відкриття табору та день здоров’я та спорту!

 

Фотозвіт








 

 


 


 



6 квітня 2017 року відбувся районний етап "Всеукраїнського фестивалю юних пожежників".

Шкільна команда юних пожежників  Конончанського НВК "Стріла"

 взяла активну участь у районному заході.



20 березня 2017 року в Конончанському НВК відбувся мітинг з нагоди відкриття меморіальної дошки загиблому в боях на Сході України, жителю с.Кононча, випускнику школи Григоровичу Івану Станіславовичу.

У мітингу взяли участь учнівський та педагогічний колектив школи, голова Канівської районної ради Геращенко С.В., перший заступник голови Канівської РДА Животова Т.П., начальник відділу освіти, молоді та спорту Канівської РДА Бабенко А.М., начальник РЦСССДМ Макаревич К.П., рідні, друзі, військові побратими Івана, представники органів місцевого самоврядування, громада села.



16 березня учні 2-9 класів Конончанського НВК
 взяли участь у Міжнародному математичному конкурсі "Кенгуру".




Виховний захід "Ой, Андрію, даруй нам надію" було проведено 13 грудня 2016 року.

 Було ознайомлено учнів з звичаєм проводити вечорниці та обряди ворожіння й кусання калити. 

Частували гостей смачними варениками та запашною калитою.






З метою вшанування патріотизму і мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплення любові до Батьківщини, збереження та донесення до учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвитку бажання стати гідними громадянами України в Конончанському НВК б

уло організовано та проведено ряд заходів, об

єднаних темою "Три покоління, обпалені війною", на які були запрошені  ветеран ВВВ Литвин Ганна Кирилівна, воїн - інтернаціоналіст Володимир Чупилка, учасник АТО Ігор 
Бондаренко, голова ветеранської організації Конончанської сільської ради Кієнко Анатолій Іванович та мати учасника АТО Марченко Ніна Андріївна. Гості
 поділилися з дітьми своїми спогадами про ті страшні події. 
Кожен розповів про свою долю на війні. 
Школярі вшанували ветеранів квітами. 
Учитель зарубіжної літератури Галюк Ольга Іванівна, подарувала гостям пісню " Чорнобривці"
Так зустрілись три покоління захисників нашої незалежної України.




До третьої річниці Революції Гідності 
у Конончанському НВК учні переглянули презентацію 
"21 листопада - день Гідності та Свободи",
 відеоматеріали про події на Майдані
( педагог - організатор Ковальська Н.В.)

Була організована виставка книжок " Пам`ять про тих, хто загинув за Україну, житиме вічно!"
( бібліотекар Томілєва С.О.)





Конончанський НВК відвідав народний депутат В.Голуб та голова Канівської РДА Д.Шелест






Comments